Get Adobe Flash player

Centrala firmy GS
 

.

ul. Dworcowa 1b, 63-430 Odolanów
tel. (62) 733 30 40, fax: (62) 733 26 30, e-mail: biuro@gs.net.pl
.
Dział obsługi klienta

.

.
Patrycja Sip – Obsługa klientów hurtowych
tel. (62) 733 30 40 (wew. 33)
tel. kom. 668 199 535
.
Jolanta Kołodziej – Obsługa klientów detalicznych
tel. (62) 733 30 40 (wew. 30)
tel. kom. 666 035 390
.
Dział księgowy

.

.
Agnieszka Sip – Dyrektor ds. finansów
tel. (62) 733 30 40 (wew. 38)
.
Sylwia Szczepaniak – księgowa
tel. (62) 733 30 40 (wew. 41)
e-mail: s.szczepaniak@gs.net.pl
.
Kinga Jarosz – księgowa
tel. (62) 733 30 40 (wew. 41)
e-mail: k.jarosz@gs.net.pl
.
Lidia Kalina - Kadry i płace
tel. (062) 733-30-40 (wew. 41)
e-mail: l.kalina@gs.net.pl
..
Dział materiałów budowlanych

.

.
Robert Sip - Dyrektor ds. obsługi klientów strategicznych
tel. (62) 733 30 40 (wew. 36)
.
.
Dział materiałów opałowych

.

.
Maciej Rojewski – Dyrektor ds. sprzedaży
tel. (62) 733 30 40 (wew. 34)
tel. kom. 602 632 229
e-mail: m.rojewski@gs.net.pl
.
Dział logistyki

.

.
Radosław Sadowski - logistyk
tel. (62) 733 30 40 (wew.32)
tel.kom. 784 963 943
e-mail: r.sadowski@gs.net.pl
.
Przedstawiciele handlowi – budownictwo

.

.
Tomasz Włodarczyk – Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 602 693 884
e-mail: t.wlodarczyk@gs.net.pl
.
Waldemar Krakowski – Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 608 619 087
e-mail: w.krakowski@gs.net.pl
..
Marek Dybek – Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 668 566 414
e-mail: m.dybek@gs.net.pl
.
Karol Antczak - Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 882 128 247
e-mail: k.antczak@gs.net.pl
.
Piotr WypyszyńskiSpecjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 608 635 339
e-mail: p.wypyszynski@gs.net.pl
.
Dariusz Maciej – Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom: 883 349 536
email: d.maciej@gs.net.pl
.
..
Przedstawiciele handlowi – chemia budowlana

.

.
Mateusz Kaźmierczak - Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 795 454 227
e-mail: m.kazmierczak@gs.net.pl
.

 

.

.
.

.
Oddział firmy GS  w Opolu

.

ul. Gosławicka 2, 45-446 Opole
tel./fax (77) 410 50 20, fax: (77) 400 80 61, e-mail: biuro.opole@gs.net.pl
.
Dyrektor oddziału

.

.
Adrian Mital – Dyrektor oddziału
tel. kom. 784 627 571
e-mail: a.mital@gs.net.pl
.
Dział obsługi klienta: oddział Opole

.

.
Joanna Czyżkowska – Obsługa klientów hurtowych
tel. kom. 608 534 049
e-mail: j.czyzkowska@gs.net.pl
.
Ewa Gołąb – Obsługa klientów detalicznych
tel. kom. 784 627 537
e-mail: e.golab@gs.net.pl
.
Adam Krent – Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 784 627 539
e-mail: a.krent@gs.net.pl
.
Rafał Siuta – Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 662 180 235

 

e-mail: r.siuta@gs.net.pl
.
Tomasz Żyrek – Specjalista ds. sprzedaży
tel. kom. 795 473 956
e-mail: t.zyrek@gs.net.pl
.

.
Oddział firmy GS w Nowych Skalmierzycach

.

.
ul. 29 Grudnia 2c, 63-460 Nowe Skalmierzyce k. Kalisza
tel. (62) 762 00 10, fax (62) 724 32 32, e-mail: biuro@gs.net.pl
.
Kierownik oddziału

.

.
Damian Sip – kierownik oddziału Nowe Skalmierzyce
tel. kom. 728 940 782
e-mail:d.sip@gs.net.pl
.